Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Projekt, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader. Poddziałanie 19.4. "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego programem PROW 2014-2020,

Projekty współpracy współfinansowane są w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania"          

celestynowkolbielosiecksobieniewiazaowna

Szanowni Państwo,

      

informujemy, że siedziba LGD Natura i Kultura została przeniesiona do

  Wiązowny na ul. Lubelską 53. (I piętro)

Jednocześnie zawiadamiamy, że numer telefonu (22) 610 44 93 oraz godziny pracy Biura LGD pozostają bez zmian.

LGD w plenerze

Ostatnie dni lata obfitowały w różnorodne wydarzenia plenerowe organizowane na obszarze działania naszej lokalnej grupy. Na dwóch z nich, Owocobraniu w Sobieniach -Jeziorach, 25 sierpnia oraz Dożynkach w Warszawicach, 8 września, mieliśmy przyjemność gościć z namiotem wystawienniczym LGD. Bardzo nas cieszy niesłabnące zainteresowanie działaniami LGD oraz założeniami lokalnej strategii rozwoju, okazywane przez Państwa przy okazji tego typu imprez. Stoisko infrmacyjne LGD było zwyczajowo oblegane przez uczestników obu wydarzeń, tym bardziej, że przygotowaliśmy w nim niezwykłą atrakcję: warsztaty samodzielnego wykonania własnego "Lasu w Słoiku".

 

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FB, gdzie znajdziecie informacje o kolejnych planowanych przez nas działaniach.

 


Dzisiaj jest: 8 Sierpień 2022
Imieniny : Iza, Cyprian, Dominik

dolacz-lgd

 FB

mapa interaktywna

Nabór pracowników

Zapytania ofertowe

Statystyka

Użytkowników:
18
Artykułów:
680
Odsłon artykułów:
1290951