Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Projekt, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader. Poddziałanie 19.4. "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego programem PROW 2014-2020,

Projekty współpracy współfinansowane są w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania"          

celestynowkolbielosiecksobieniewiazaowna

Szanowni Państwo,

      

informujemy, że siedziba LGD Natura i Kultura została przeniesiona do

  Wiązowny na ul. Lubelską 53. (I piętro)

Jednocześnie zawiadamiamy, że numer telefonu (22) 610 44 93 oraz godziny pracy Biura LGD pozostają bez zmian.

Konkurs na korowód kolędowy

Dnia 9 stycznia 2011 r. o godzinie 14.00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Karczewie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na korowód kolędowy, organizowanego przez Stowarzyszenie LGD Natura i Kultura.

Program artystyczny przedstawiło siedem grup kolędniczych z terenu LGD Natura i Kultura (jedna spośród zgłoszonych grup nie dojechała). Poza konkursem wystąpiła również grupa kolędnicza sołtysów z Gminy Karczew.

Jury w składzie: Stanisław Górka – Przewodniczący, Jacek Zakrzewski, Władysław Dariusz Łokietek, Tomasz Kostyra i Anna Zakrzewska, wyłoniło zwycięzcę, którym okazała się grupa Herodiada pod kierunkiem Pani Anny Moczulskiej, reprezentująca gminę Sobienie Jeziory. Nagrodą główną konkursu stanowiła statuetka Grand Prix Stowarzyszenia LGD Natura i Kultura. Ponadto wszystkie grupy otrzymały worki pełne słodyczy oraz pamiątkowe dyplomy.

Bardzo dziękujemy wszystkim grupom za udział w konkursie, a szczególne podziękowania kierujemy do opiekunów, którzy włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie przedstawień.
Gorące podziękowania składamy Burmistrzowi Karczewa, Dyrekcji oraz pracownikom Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Karczewie za udostępnienie sali widowiskowej oraz pomoc w organizacji konkursu.

Szczególnie dziękujemy Panu Stanisławowi Górce, który zgodził się wystąpić w roli Przewodniczącego jury konkursu.

 


Dzisiaj jest: 5 Luty 2023
Imieniny : Adelajda, Agata, Izydor

dolacz-lgd

 FB

mapa interaktywna

Nabór pracowników

Zapytania ofertowe

Statystyka

Użytkowników:
18
Artykułów:
695
Odsłon artykułów:
1366775